Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Blog

koncepcja ubezpieczenia grupowego

Kto może skorzystać z ubezpieczenia grupowego?

Ubezpieczenia grupowe to atrakcyjna opcja dla wielu osób, zarówno pracowników, jak i pracodawców. Dzięki niemu można uzyskać korzystniejsze warunki finansowe oraz szerszy zakres ochrony. W związku z tym wiele osób zastanawia się, w jakich sytuacjach można skorzystać z tej formy ochrony. Kiedy warto zdecydować się na tę formę ubezpieczenia?

Czytaj więcej...

umowa ubezpieczenia na zycie

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze ubezpieczenia na życie?

Wybór odpowiedniego ubezpieczenia na życie może być jedną z ważniejszych decyzji finansowych. Odpowiednio dobrana polisa pozwala zabezpieczyć przyszłość swoją oraz swoich bliskich, gwarantując wsparcie finansowe w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Warto więc zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów, które pomogą zdecydować się na dane rozwiązanie. Czym się kierować przy wyborze ubezpieczenia?

Czytaj więcej...

podpisanie ubezpieczenia

Na jakie ubezpieczenie na życie się zdecydować?

Życie pełne jest niespodzianek, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Chociaż nie mamy wpływu na wiele zdarzeń, które nas spotykają, możemy zabezpieczyć siebie i swoich bliskich przed ich ewentualnymi negatywnymi konsekwencjami. Decyzja o wyborze odpowiedniego ubezpieczenia na życie jest więc niezwykle istotna dla naszej przyszłości i spokoju rodziny. Co wziąć pod uwagę wybierając taką usługę?

Czytaj więcej...

ubezpieczenie-życia

4 zalety posiadania ubezpieczenia na życie

Nieuchronność losu zmusza nas do zabezpieczania przyszłości swojej i rodziny. W świecie pełnym nieprzewidywalności warto wykupić ubezpieczenie na życie, które pozwala na spokojne spojrzenie w przyszłość i ochronę najbliższych. Czy myślałeś kiedyś o korzyściach wynikających z posiadania takiego ubezpieczenia? Oto cztery zalety, które przemawiają za podjęciem decyzji o zabezpieczeniu finansowym swojego życia.

Czytaj więcej...

ubezpieczenie dla grupy otwartej

Ubezpieczenia dla grupy otwartej - czy warto?

Ubezpieczenia na życie stanowią istotny element planowania finansowego. Obecnie można skorzystać z ubezpieczenia indywidualnego, jak i otwartego. Tego typu rozwiązanie jest coraz chętniej wybierane przez firmy, które dbają o swoich pracowników. Z jakich powodów warto zdecydować się na ubezpieczenia grupowe? Jak działają tego typu ubezpieczenia? Jakie mają plusy?

Czytaj więcej...

kredyt na dom

Zasady działania ubezpieczenia pod kredyt

Ubezpieczenie pod kredyt to rodzaj ubezpieczenia, które chroni pożyczkobiorcę i pożyczkodawcę przed niezdolnością spłaty kredytu. Należy mieć na uwadze, że zasady działania tego typu ochrony zależy przede wszystkim od rodzaju kredytu, ubezpieczenia, a także polityki ubezpieczyciela. Jakie warianty tego typu ubezpieczenia można wyróżnić? Na czym ono polega?

Czytaj więcej...

rozmowa z lekarzem

Dlaczego warto ubezpieczyć się na wypadek nowotworu?

Niestety — statystyki nie pozostawiają złudzeń, jeśli chodzi o wzrost zachorowań na nowotwór. Nic nie wskazuje też na to, że sytuacja ta ulegnie zmianie. Choroba ta dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn w wieku średnim oraz starszym i jest jedną z głównych przyczyn zgonów w Europie. Nie dziwi, więc fakt, że coraz więcej osób myśli nad wykupieniem ubezpieczenia na wypadek tej przykrej okoliczności. Czy świadczenie jest rzeczywiście przydatne?

Czytaj więcej...

podpisanie polisy

Jakie ubezpieczenie na wypadek nowotworu wybrać?

W związku z dużą zachorowalnością na raka i tendencją do coraz częstszego występowania tej choroby w społeczeństwie, firmy ubezpieczeniowe wprowadziły ofertę polegającą na możliwości wykupienia polisy na wypadek nowotworu. Jeśli i Ty obawiasz się, że zabraknie Ci środków na leczenie i kompleksową opiekę medyczną, sprawdź, jakie ubezpieczenie możesz wybrać.

Czytaj więcej...