Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Ubezpieczenie pod kredyt w Lublinie

Ubezpieczenie pod kredyt ma na celu ograniczenie ryzyka kredytowego. Przy pomocy ubezpieczenia pod kredyt banki zabezpieczają się przed ewentualną niewypłacalnością kredytobiorców, spowodowaną nieprzewidzianymi zdarzeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo różne warianty ubezpieczeń pod kredyt, wśród których jedna grupa to ubezpieczenia obowiązkowe, wymagane przez bank np. przy udzielaniu kredytów hipotecznych oraz druga grupa, do której zaliczamy rozmaite ubezpieczenia dobrowolne, mogące towarzyszyć zawieraniu umowy kredytowej. Ubezpieczenia pod kredyt stanowią ochronę zarówno dla banku, jak i kredytobiorcy, a szeroki ich katalog i różnorodność dostępnych wariantów pozwala dopasować rodzaj ubezpieczenia do preferencji klientów. 

 

Na czym polega ubezpieczenie kredytu hipotecznego?

Ubezpieczenie kredytu hipotecznego to rodzaj obowiązkowego zabezpieczenia, które jednocześnie umożliwia kredytobiorcy uzyskanie korzystniejszej oferty kredytowej. Istnieją różne rodzaje produktów ubezpieczeniowych pod kredyt hipoteczny. Najczęściej spotykane ubezpieczenia kredytu hipotecznego to m.in. ubezpieczenie pomostowe, które polega na ustanowieniu ochrony ubezpieczeniowej od momentu udzielenia kredytu do uzyskania wpisu hipoteki do księgi wieczystej. Innego typu zabezpieczenia kredytu hipotecznego to np. ubezpieczenie nieruchomości od zdarzeń losowych, ubezpieczenie na życie, a także ubezpieczenie od utraty pracy. Dostępne w naszej ofercie produkty ubezpieczeniowe pod kredyt hipoteczny adresowane są do klientów indywidualnych, a także biznesowych i dotyczyć mogą zarówno nabywanych nieruchomości mieszkalnych, jak i użytkowych. W przypadku zainteresowania ofertą ubezpieczeń pod kredyt hipoteczny, jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze ubezpieczeniowym w Lublinie.