Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Ubezpieczenie na życie – Lublin

Wiemy jak ważną wartością jest zdrowie i życie. W przypadku śmierci lub zachorowania ubezpieczonego świadczenie z polisy ubezpieczeniowej może okazać się dużym wsparciem dla uposażonych. Ubezpieczenie na życie powinno być dobrane indywidualnie do potrzeb każdego człowieka. Kwota ubezpieczenia może zapewnić bezpieczeństwo finansowe bliskim zmarłego lub wesprzeć kosztowne leczenie ubezpieczonego w razie jego choroby. W celu zapewnienia sobie i swoim bliskim wysokiej ochrony finansowej na wypadek choroby lub śmierci warto zainwestować w ubezpieczenie na życie, starannie dopasowane do indywidualnych potrzeb osoby ubezpieczanej.

 

pióro oparte o kartkę papieru

 

Bogata oferta life insurance

Bogata oferta life insurance umożliwia dobór zakresu ubezpieczenia na życie do oczekiwań i możliwości każdego klienta. Spotkanie z naszym agentem ułatwi Państwu podjęcie decyzji w sprawie wyboru odpowiedniego rodzaju ubezpieczenia. Oferujemy również możliwość nabycia ubezpieczenia na życie online. Zapewniamy kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe oparte o naszą wiedzę, doświadczenie oraz Państwa indywidualne potrzeby. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w siedzibie naszej firmy w Lublinie. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.

 

Warianty ubezpieczenia na życie i zdrowie

Mamy do zaoferowania rozmaite warianty ubezpieczenia na życie i zdrowie. Klienci mogą skorzystać z oferty ubezpieczeń w formie grupy otwartej lub wykupić polisę indywidualną, a także zdecydować się na umowę ubezpieczeniową terminową lub bezterminową. Mamy również różne opcje ubezpieczenia szkolnego NNW. Mogą Państwo wybrać wariant polisy na życie łączącej inwestowanie w fundusze kapitałowe. Szczegółowe informacje dotyczące dostępnych rodzajów ubezpieczenia na życie i zdrowie uzyskają Państwo w naszym biurze ubezpieczeniowym w Lublinie.