Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Indywidualne ubezpieczenie na życie

Indywidualne ubezpieczenie na życie jest najlepszym rozwiązaniem, bo jest dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. W tego typu produktach ubezpieczeniowych sporządzana jest indywidualna ocena ryzyka. Nasi doradcy, dostępni pod numerem telefonu: +48 797 727 144, pomogą Państwu wybrać odpowiednie ubezpieczenie. W ofercie znajdą Państwo korzystne cenowo ubezpieczenia pod kredyt hipoteczny. Oferujemy również ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu w przypadku zachorowania na COVID-19. O szczegóły można nas zapytać pod numerem telefonu: +48 797 727 144.

 

Indywidualne ubezpieczenie Global Doctors

Oferujemy indywidualne ubezpieczenie Global Doctors. Jest to ubezpieczenie, które jest niezwykle przydatne w przypadku poważnego zachorowania. Global Doctors obejmuje drugą opinię medyczną, organizację kosztów leczenia za granicą, dzienny zasiłek szpitalny, jak również świadczenie na zakupów leków po powrocie do Polski. Suma ubezpieczenia to aż 2 miliony euro! 1 mln na jedno zdarzenie. Mamy w ofercie również Global Doctors dla dzieci. 

 

dwóch mężczyzn przy stoliku jeden z nich podpisuje dokumenty

 

Indywidualne ubezpieczenie NNW dziecka

Indywidualne ubezpieczenie NNW dziecka to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, którym można objąć dziecko uczęszczające do żłobka, przedszkola, czy szkoły. Indywidualna polisa NNW ucznia oferuje szeroki zakres ochrony, który dotyczy m.in. następstw nieszczęśliwych wypadków, pobytu w szpitalu, kosztów leczenia i rehabilitacji, a także śmierci ubezpieczonego. Zakres indywidualnej ochrony ubezpieczeniowej dziecka można rozszerzyć również o inne, dostępne warianty. Dodatkowe informacje na ten temat uzyskają Państwo, kontaktując się z naszymi pracownikami.

 

Jaki jest zakres ochrony dziecka w ramach indywidualnego ubezpieczenia NNW?

W ramach indywidualnego ubezpieczenia NNW dziecko podlega ochronie ubezpieczeniowej nie tylko w czasie pobytu w żłobku, przedszkolu, czy w szkole, lecz również w czasie przebywania na zajęciach pozalekcyjnych, wycieczkach, koloniach, obozach. Ubezpieczenie indywidualne NNW ucznia trwa również podczas wakacji letnich oraz ferii zimowych i przerw świątecznych. Ten rodzaj polisy zabezpiecza także dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków, do których może dojść w drodze do i ze szkoły. Nasi doradcy przedstawią Państwu szczegółowy zakres poszczególnych, dostępnych w naszej ofercie wariantów indywidualnego ubezpieczenia NNW dziecka.

 

Jako osoba fizyczna możesz też ubezpieczyć się w ramach grupy otwartej.

Możesz też kupić ubezpieczenie bezpośrednio - https://bezpieczny.pl/25240