Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Ubezpieczenie na życie indywidualne

Ubezpieczenie indywidualne jest najlepszym rozwiązaniem, bo jest dopasowane odpowiednio do Twoich potrzeb. Wymagana jest indywidualna ocena ryzyka, dlatego zadzwoń do Agnieszki +48 797 727 144, pomoże Ci wybrać odpowiednie ubezpieczenie.

Mamy również w ofercie korzystne cenowo ubezpieczenia zabezpieczające kredyt hipoteczny. Ubezpieczenie pod kredyt to właściwe zabezpieczenie Twoich zobowiązań. Zapraszamy do kontaktu.

Mamy w ofercie ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu w przypadku zachorowania na COVID-19. Bez karencji! Zadzwoń do mnie po szczegóły +48 797 727 144.

Ubezpieczenie to można wystawić zdalnie. Zapraszam.

Czy wiesz, że możesz ubezpieczyć się w Best Doctors? Jest to ubezpieczenie, które jest niezwykle przydatne w przypadku poważnego zachorowania – Best Doctors to druga opinia medyczna, organizacja kosztów leczenia za granicą, dzienny zasiłek szpitalny, jak również świadczenie na zakupów leków po powrocie do Polski. Suma ubezpieczenia to aż 2 miliony euro! 1 mln na jedno zdarzenie.

Mamy w ofercie również Best Doctors dla dzieci.

Jako osoba fizyczna możesz też ubezpieczyć się w ramach grupy otwartej.

Możesz też kupić ubezpieczenie bezpośrednio - https://bezpieczny.pl/25240

dwóch mężczyzn przy stoliku jeden z nich podpisuje dokumenty