Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Ubezpieczenia dla firm z Lublina

Ubezpieczenie dla firm dostępne jest w rozmaitych wariantach, które pomożemy Państwu dopasować do specyfiki prowadzonej działalności oraz związanych z tym ryzyk. Zabezpieczenie się firmy na wypadek utraty zysku, spowodowanego wystąpieniem nieplanowanych zdarzeń losowych poprzez wykupienie polisy ochronnej, pozwoli utrzymać firmie płynność finansową oraz uchroni ją przed niepożądanymi przestojami. Szeroki zakres ochrony, jaką daje ubezpieczenie mienia firmowego pozwala przedsiębiorcy prowadzić działalność gospodarczą w atmosferze komfortu. Oferujemy również ubezpieczenia pod kredyt adresowane do przedsiębiorców, który planują sfinansować zakup lokalu użytkowego przy pomocy kredytu bankowego. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące ubezpieczenia dla firm, doradcy w naszym burze ubezpieczeniowym w Lublinie są do Państwa dyspozycji. 

 

postacie ludzi wycięte z papieru osłonięte dłońmi

 

Zakres ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Oferujemy szeroki zakres ubezpieczenia dla przedsiębiorców, które obejmuje m.in.:

1. mienie firmowe – budynki, lokale, maszyny, wyposażenie, sprzęt elektroniczny, mienie osób trzecich, mienie pracowników – zakres all risks, ryzyka nazwane, kradzież, wandalizm,
2. odpowiedzialność cywilną – ochrona w razie wyrządzenia szkody w mieniu bądź na osobie, w związku z prowadzoną działalnością,
3. NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków) – dla pracowników,
4. CARGO – ubezpieczenie przewożonego towaru,
5. OCP – odpowiedzialność cywilna przewoźnika,
6. OC zawodowe,
7. polisę komunikacyjną – ubezpieczenie pojazdów w ramach flot,
8. grupowe ubezpieczenie na życie,
9. grupowe ubezpieczenie zdrowotne.

 

Ubezpieczenie OC dla właściciela firmy

W zakresie ubezpieczenia OC dla właściciela firmy można wyodrębnić sytuacje, w których posiadanie polisy OC jest obowiązkowe lub dobrowolne. W przypadku niektórych profesji obowiązek wykupienia ubezpieczenia OC wynika z przepisów prawnych. W pozostałych zawodach i branżach warto rozważyć zabezpieczenie się poprzez wykupienie polisy OC na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, rodzących po stronie przedsiębiorcy obowiązek odszkodowawczy za krzywdy lub szkody wyrządzone wobec osób trzecich.