Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Ubezpieczenie mieszkaniowe

Ubezpieczenie mieszkaniowe może dotyczyć zabezpieczenia domu jednorodzinnego, mieszkania, domku letniskowego, jak również garażu, budynków gospodarczych, czy obiektów małej architektury. Ubezpieczeniem mieszkaniowym można objąć także piwnice oraz komórki przynależne do mieszkań. Ochronę z tytułu ubezpieczenia mieszkaniowego można rozciągnąć na wyposażenie mieszkania na wypadek typowych zdarzeń, np. pożaru, zalania, uderzenia pioruna, ale również przepięcia czy stłuczenia. W obszarze ubezpieczeń majątkowych posiadamy również rozbudowaną ofertę ubezpieczeń zdrowotnych, które zapewniają klientom łatwiejszy dostęp do opieki medycznej. Zakres ochrony ubezpieczeniowej ustalamy indywidualnie z każdym klientem, dopasowując ofertę ubezpieczeniową do jego indywidualnych oczekiwań.

 

 

meżczyzna trzymający makietę domu i podpisujący dokumenty

 

Dlaczego warto wykupić polisę ubezpieczeniową mieszkania?

Dobrze dopasowana polisa ubezpieczeniowa mieszkania zapewni klientowi środki finansowe w razie wystąpienia nieoczekiwanych zdarzeń, powodujących szkodę w obrębie nieruchomości, a także domowych ruchomości. W przypadku zalania sąsiada przez klienta, który wykupił OC w życiu prywatnym, z polisy OC pokrywane są powstałe u sąsiada straty. Ubezpieczenie mieszkania czy domu pokrywa koszty odbudowy do stanu przed zdarzeniem, w  wyniku m.in. pożaru, zalania, zadymienia, gradu, silnego wiatru, itd. W razie stłuczenia szyby kominkowej albo umywalki dobre ubezpieczenie pokryje wymianę tych przedmiotów. Awaria pralki? Nic strasznego, dzięki Assistance przyjedzie fachowiec, który naprawi sprzęt, ponieważ można zdecydować się na wykupienie wariantu ubezpieczenia mieszkaniowego, pokrywającego koszty pomocy fachowca, wezwanego w razie awarii. 

 

Ubezpieczenie mieszkaniowe na wypadek kradzieży oraz kradzieży z włamaniem

Ubezpieczenie mieszkaniowe na wypadek kradzieży oraz kradzieży z włamaniem to wariant, który pozwala klientowi zabezpieczyć się finansowo na wypadek bezprawnego naruszenia jego mienia przez osoby trzecie. Ubezpieczenie obejmuje m.in. meble, sprzęt RTV i AGD, biżuterię oraz pozostałe elementy wyposażenia mieszkania czy domu. Z polisy ubezpieczeniowej można uzyskać pokrycie szkód, polegających na utracie lub uszkodzeniu mienia w związku z kradzieżą zwykłą lub kradzieżą z włamaniem, w zależności od zakresu ochrony ubezpieczeniowej. W przypadku dodatkowych pytań, dotyczących zakresu ubezpieczenia mieszkaniowego oraz przewidzianych wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczeniowej, jesteśmy do Państwa dyspozycji.