Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Ubezpieczenie zdrowotne – Lublin

Ubezpieczenie zdrowotne to przede wszystkim opieka medyczna polegająca na korzystaniu z lekarzy specjalistów i badań w prywatnych placówkach medycznych. Szybko, bez długich kolejek. Jest to coraz bardziej powszechne ubezpieczenie, ponieważ daje wygodny dostęp (np. rejestracja przez Internet, telefon) do służby zdrowia. Oczekiwanie na wizytę specjalistyczną to zazwyczaj kilka, kilkanaście dni. Zróżnicowana oferta ubezpieczeń zdrowotnych, jaką posiada nasza firma w Lublinie pozwoli dopasować warunki polisy do konkretnej sytuacji każdego klienta.

 

Oferta Health Insurance

Oferta Health Insurance obejmuje szeroki pakiet ubezpieczeń zdrowotnych, które nasi doradcy pomogą dopasować do Państwa potrzeb i możliwości. Zaproponujemy Państwu indywidualnie ustalony plan ubezpieczenia zdrowotnego. Standardowa oferta Health Insurance obejmuje podstawowy program świadczeń zdrowotnych, lecz mogą Państwo zdecydować się na rozszerzenie ubezpieczenia o dodatkowe opcje. Health Insurance to zestaw ubezpieczeń zdrowotnych zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. W przypadku zainteresowania ofertą Health Insurance, jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze ubezpieczeniowym w Lublinie.

 

kalkulator wydruk z badania EKG stetoskop

 

Ubezpieczenie od nowotworu

Ubezpieczenie od nowotworu stanowi dla ubezpieczonego zabezpieczenie finansowe, na wypadek zdiagnozowania u niego choroby nowotworowej. Mamy do zaoferowania kilka wariantów tego rodzaju ubezpieczenia. Wypłata świadczenia może być przekazana na wybrany przez uprawnionego cel, np. na leczenie medyczne krajowe lub zagraniczne, rehabilitację. Poważny przebieg choroby nowotworowej wiąże się z dużymi kosztami leczenia, dlatego wsparcie finansowe w postaci wypłaty środków z ubezpieczenia jest dużym wsparciem dla chorującego. Warto rozważyć możliwość zakupu indywidualnego ubezpieczenia Global Doctors. Więcej informacji na temat ubezpieczenia od nowotworu udzielą Państwu pracownicy naszego biura ubezpieczeniowego w Lublinie.