Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Ubezpieczenia grupowe na życie w Lublinie

Ubezpieczenia grupowe na życie adresowane są do grup zamkniętych, np. do pracowników w danej firmie. Jest to rodzaj benefitu pracowniczego, który traktowany jest jako zachęta dla osób zamierzających podjąć zatrudnienie w firmie. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami, dla których elastycznie dostosowujemy ofertę ubezpieczeń grupowych na życie, uwzględniając ich preferencje. Poza ubezpieczeniem grupowym u pracodawcy oferujemy również ubezpieczenie w formie grupy otwartej, dla każdego, kto pozytywnie przejdzie ankietę medyczną. Składka jest korzystna i nie obciąża budżetu domowego, a zakres ubezpieczenia jest szeroki i obejmuje m.in. ubezpieczenie dla studenta, dla kobiet zajmujących się domem, dla bezrobotnego, dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

 

mężczyzna trzymający ręce nad wizerunkami rodziny wyciętymi z drewna

 

Grupa otwarta – grupowe ubezpieczenie dla każdego  

Grupa otwarta to rodzaj ubezpieczenia na życie, które skierowane jest do szerokiego kręgu odbiorców to atrakcyjny wariant ochrony ze względu na przystępną kwotę składki, która jest zazwyczaj dużo niższa niż w przypadku ubezpieczeń indywidualnych na życie. Mimo, że w przypadku ubezpieczeń w formie grupy otwartej zakres ubezpieczenia jest ustalony jednakowo dla wszystkich adresatów, istnieje możliwość rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej za dodatkową opłatą w proponowanym przez firmę ubezpieczeniową wariancie. O szczegółach dostępnej u nas oferty ubezpieczeniowej poinformują Państwa nasi pracownicy. Zapraszamy do skontaktowania się z nami. 

 

Ubezpieczenie grupowe z pakietem medycznym

Ubezpieczenie grupowe z pakietem medycznym to wariant polisy na życie rozszerzony o ubezpieczenie zdrowotne. Tego rodzaju kompleksowa oferta ubezpieczeniowa spotyka się z coraz większym zainteresowaniem naszych klientów. Ubezpieczenie grupowe z pakietem medycznym ułatwia ubezpieczonym dostęp do lekarzy specjalistów, a także do wskazanych w umowie badań diagnostycznych oraz zabiegów. Ubezpieczony ma możliwość korzystania z konsultacji medycznych bez skierowania, a czas oczekiwania na wizytę u lekarza jest krótki. W przypadku dodatkowych pytań, dotyczących ubezpieczenia grupowego z pakietem medycznym, jesteśmy do Państwa dyspozycji.