Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe mają za zadanie przywrócić ubezpieczonym równowagę finansową w przypadku jej naruszenia, spowodowanego niekorzystnymi zdarzeniami losowymi. Osoby, którym zależy na wzmocnionej ochronie swojego majątku mogą zdecydować się na wykupienie ubezpieczenia majątkowego, które zagwarantuje im większy spokój i bezpieczeństwo. Wraz z konsultantem wybiorą Państwo ubezpieczenie, które idealnie wpisze się w Państwa potrzeby. W przypadku zainteresowania ofertą ubezpieczeń majątkowych, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

 

Czego dotyczą ubezpieczenia majątkowe?

Ubezpieczenia majątkowe dotyczą mienia lub odpowiedzialności cywilnej. Mamy do zaoferowania wiele wariantów ubezpieczeń majątkowych, m.in. ubezpieczenia mieszkaniowe, komunikacyjne, firmowe. Przedmiotem ubezpieczenia majątkowego mogą być zarówno nieruchomości takie jak dom czy mieszkanie, a także gospodarstwo rolne oraz różnego typu rzeczy ruchome. Polisa ubezpieczeniowa chroni przedmioty majątku przed uszkodzeniem, zniszczeniem, kradzieżą lub utratą. Szczegółowy zakres ubezpieczenia majątkowego określają uzgodnione z klientem postanowienia umowy ubezpieczeniowej.

 

ikonki samolotu samochodu apteczki świnki skarbonki i rodziny między dłońmi mężczyzny w garniturze

 

Ubezpieczenia majątkowe w działalności gospodarczej

Ubezpieczenia majątkowe w działalności gospodarczej odgrywają ważną rolę. Chronią mienie przedsiębiorcy przed skutkami jego uszkodzenia, zniszczenia lub utraty. Celem zawarcia umowy ubezpieczenia majątkowego w działalności gospodarczej jest zapewnienie firmie pokrycia finansowego w przypadku powstania szkody w majątku firmowym oraz przywrócenie składników tego majątku do stanu, jaki prezentowały przed zdarzeniem. Ubezpieczeniem dla firm mogą zostać objęte m.in. maszyny, wyposażenie hal produkcyjnych, biur, a także należące do firmy nieruchomości. Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest indywidualnie dobierany do potrzeb i oczekiwań klienta biznesowego.