Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Ubezpieczenia na życie Tomaszów Lubelski

Ubezpieczenie na życie obejmuje ochroną życie i zdrowie człowieka. Ze względu na długość trwania ubezpieczenia możemy zaoferować Państwu ubezpieczenia na życie, w przypadku których wypłata świadczenia następuje z chwilą śmierci ubezpieczonego. Nasi agenci ubezpieczeniowi elastycznie dobiorą dla Państwa ubezpieczenie na życie indywidualne, które będzie odpowiadało Państwa oczekiwaniom oraz możliwościom finansowym. Zakres ochrony ubezpieczeniowej zależał będzie od wybranego wariantu polisy. Standardowy zakres oferowanych ubezpieczeń na życie można również rozszerzać o dodatkowe opcje, zgodne z Państwa preferencjami. W celu dopasowania najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia na życie, zapraszamy klientów z Lublina, Tomaszowa Lubelskiego oraz innych miejscowości do skontaktowania się z naszą firmą.

 

Ubezpieczenie na życie dla pracowników

Ubezpieczenie na życie dla pracowników w wariancie podstawowym ma za zadanie zapewnić zabezpieczenie finansowe osobom uposażonym przez pracownika po jego śmierci. Podstawowy zakres pracowniczego ubezpieczenia grupowego na życie  można rozszerzać o wybrane, dostępne opcje. Nasza oferta, skierowana do pracodawców, jest rozbudowana. W przypadku szczegółowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie Lublina, Tomaszowa Lubelskiego, a także innych miejscowości.