Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Przed czym chroni ubezpieczenie mienia firmy?

Bogata oferta biur ubezpieczeń przygotowana z myślą o przedsiębiorstwach pozwala właścicielom firm na dopasowanie proponowanych w tym zakresie polis do swoich indywidualnych wymagań. Dzięki niej przedsiębiorcy zyskują poczucie bezpieczeństwa i komfortu, które przekłada się na ich codzienną pracę. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą przygotowaną dla firm. Sprawdźcie, z jakich ubezpieczeń mogą skorzystać przedsiębiorcy.

Jaki jest zakres ubezpieczenia dla firm?

Opracowana przez nas oferta dla firm obejmuje między innymi ubezpieczenie mienia firmowego, czyli budynków, lokali, maszyn, wyposażenia i sprzętu elektronicznego należącego do przedsiębiorcy oraz mienia osób trzecich, a także mienia pracowników – w zakresie: all risks, ryzyka nazwane, kradzież i wandalizm. Zakres ubezpieczeń dla firm obejmuje także odpowiedzialność cywilną. Polisa tego typu gwarantuje ochronę w przypadku wyrządzenia szkody w mieniu bądź na osobie w związku prowadzoną działalnością. W naszej ofercie znajdą również Państwo ubezpieczenie NNW dla pracowników, CARGO – ubezpieczenie przewożonego towaru, OCP (odpowiedzialność cywilna przewoźnika), OC zawodowe, polisę komunikacyjną – ubezpieczenie pojazdów w ramach flot, a także grupowe ubezpieczenie na życie oraz grupowe ubezpieczenie zdrowotne.

Czy przedsiębiorca jest zobowiązany do wykupienia ubezpieczenia OC?

Na usługę ubezpieczenie dla firm Lublin składa się między innymi OC dla właściciela firmy, do zakupu którego są zobowiązani wyłącznie wybrani przedsiębiorcy. Powinność z tym związana wynika z odpowiednich przepisów prawnych, a jej występowanie jest uzależnione do specyfiki profesji reprezentowanej przez właściciela działalności. Jej brak nie stanowi jednak przeszkody do wykupienia polisy OC dla firm.