Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie na życie przez osobę prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą?

Wykupienie ubezpieczenia na życie przez osobę prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą jest korzystną formą zabezpieczenia, niezależnie od sytuacji. Stanowi więc dobrą decyzję w przypadku wszystkich przedsiębiorców. Zapewnia zabezpieczenie spadkobierców w przypadku śmierci. Pozwala funkcjonować przedsiębiorstwu czy zapewnia pokrycie kosztów stałych po wypadku. 

W zakresie ubezpieczeń na życie dla osób posiadających JDG proponujemy ubezpieczenie w wariancie grupy otwartej połączonej z indywidualnym ubezpieczeniem na życie, które jest przeznaczone dla każdego, kto z sukcesem przejdzie ankietę medyczną. Oba ubezpieczenia pozwalają zapewnić środki finansowe w wielu sytuacjach. W celu zapewniania sobie i bliskim ochrony finansowej, na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, warto zainwestować w ubezpieczenie na życie dla JDG, dobierając dostępne oferty do własnych preferencji.

Co jeszcze proponujemy naszym klientom?

Zakres ubezpieczenia dla przedsiębiorców oferowany przez nasze biuro ubezpieczeń jest szeroki. Obejmuje między innymi mienie firmowe, takie jak budynki, lokale, maszyny, wyposażenie, sprzęt elektroniczny, mienie osób trzecich, a także mienie pracowników – zakres all risks, ryzyka nazwane, kradzież, wandalizm. Bardzo ważnym elementem polisy jest również odpowiedzialność cywilna, czyli ochrona w przypadku wyrządzenia szkody lub mieniu albo osobie trzeciej w związku z prowadzonym biznesem. Ubezpieczenia dla firm, w zależności od wybranego wariantu, gwarantują też między innymi ubezpieczenie przewożonego towaru (CARGO), odpowiedzialność cywilną przewoźnika (OCP), OC zawodowe, polisę komunikacyjną, grupowe ubezpieczenie na życie czy grupowe ubezpieczenie zdrowotne. Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły na temat naszych polis, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania stawiane nam w kontekście oferty Powszechnego Biura Ubezpieczeń.