Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  797 727 144

Co zamiast indywidualnej kontynuacji ubezpieczenia?

W przypadku zmiany pracy, w czasie urlopu bezpłatnego czy wychowawczego lub po przejściu na rentę bądź emeryturę istnieje możliwość indywidualnej kontynuacji ubezpieczenia u ubezpieczyciela. Nie ma jednak konieczności dopełniania formalności z tym związanych samodzielnie. Współpraca z biurem ubezpieczeń stanowi świetną alternatywę dla indywidualnej kontynuacji umowy z zakładem ubezpieczeń.

 

Współpraca z biurem ubezpieczeń jako alternatywa dla indywidualnej kontynuacji ubezpieczenia

Indywidualna kontynuacja ubezpieczenia związana jest z koniecznością wyboru odpowiedniego wariantu ubezpieczenia, a także z dopełnieniem kilku formalności. Wymaga więc od osoby chcącej przedłużyć swoje ubezpieczenie znajomości tematyki ubezpieczeń – tylko na tej podstawie może ona stwierdzić, czy dana oferta zakładu ubezpieczeń jest dla niej korzystna, czy lepiej z niej zrezygnować.

Na szczęście nie ma konieczności samodzielnego wyboru ubezpieczenia. Jako profesjonalna firma ubezpieczeniowa mająca długoletnie doświadczenie chętnie doradzamy naszym klientom w doborze idealnej polisy w zakresie zarówno ubezpieczeń majątkowych, jak i ubezpieczeń na życie. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę ubezpieczeń, dzięki czemu odpowiadamy na potrzeby rozmaitych klientów. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach przede wszystkim osób fizycznych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz mikroprzedsiębiorstw i małych firm.

Nasze usługi są skierowane do wszystkich tych osób, którym zależy na ubezpieczeniu idealnie dopasowanym do ich preferencji. Dla naszych klientów szukamy takich ofert, które będą dla nich korzystne pod względem finansowym, a jednocześnie będą odpowiadać na ich potrzeby. Cenimy sobie wysoką jakość, dlatego proponujemy wyłącznie sprawdzone produkty.